Kurumsal

Kurumsal

Güçlü Çözüm Ortağınız

Uzun yıllardır hizmet vermekte olan TEKAYPER ELEKTROMARKET SAN. TİC. A.Ş uzman teknik kadrosuyla endüstriyel otomasyon ürünleri pazarlama, mühendislik hizmetleri, proje, uygulama, montaj ve servis hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir. TEKAYPER alanlarında tanınmış ve güvenilir firmaların ürünlerinin tedariğini sağlayarak, teknik desteğini ve satış sonrası servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Gelişmiş tasarım ve üretim donanımlarına sahip yüksek nitelikli kadrosunun yarattığı sinerji, TEKAYPER’in yenilikçi çözümlerinin arkasındaki en büyük güçtür. Bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ışığında, toplum yararını gözeterek ve çevreyi koruyarak, en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak ve IS0 9000 Kalite Yönetim Sistemi'ni uygulamak firmanın kalite politikası olarak benimsenmiştir. Sağladığı yüksek kaliteli ürünler, yenilikçi fikirler ve teknolojik çözümlerle, müşterilerinin rekabet gücünü artırmak TEKAYPER'in temel hedefidir.

TEKAYPER, ilkelerine bağlı ve başarıya odaklanmış bir firma olarak müşterilerinin isteklerini karşılamakla kalmayıp beklentilerinin ötesinde çözümler sunmaya odaklanmıştır. TEKAYPER ELEKTROMARKET çalıştığı firmalarca sadece malzeme tedarikçisi olarak değil aynı zamanda çözüm ortağı olarak görülmektedir. Mevcut yapımız değerli imalatçı müşterilerimizin Elektrik, Elektronik ve Otomasyon sektöründeki tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede, en uygun şartlarla cevap verecek donanıma ve stok seviyesine sahiptir.